strona internetowa sklep internetowy projekt graficzny cybersmart

Szyte na miarę

Nowoczesne
strony i sklepy internetowe

Szybka realizacja

Wykonując każde zlecenie staram się, żebyś jak najszybciej mógł cieszyć się z nowej strony internetowej.

Kreatywne pomysły

Wybierając mnie możesz być pewny, że Twoja strona www będzie wyróżniała się na tle konkurencji.

Wysoka jakość

Zapewniam wysoką jakość wykonywanych przeze mnie usług i spełnienie Twoich wszystkich oczekiwań.

Usługi

Strona internetowa

Chcesz mieć stronę internetową, która będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami?

Sklep internetowy

Chcesz mieć własny sklep internetowy, który umożliwi Ci sprzedaż Twoich produktów lub usług?

Projekt graficzny

Nie masz pomysłu jak ma wyglądać Twoje logo lub grafiki, które mógłbyś zamieścić na swojej stronie www lub w social media?

Pozycjonowanie SEO

Twoja strona internetowa nie działa płynnie i nie osiąga zadowalających wyników w wyszukiwarkach Google?

Proces działania

01.

Decyzja o współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami, wyślę Ci formularz do wypełnienia. Dzięki niemu będzie mi łatwiej zrozumieć Twoje oczekiwania dotyczące strony internetowej. Jeśli będziesz miał problemy z jego uzupełnieniem, jestem do Twojej dyspozycji. Po otrzymaniu formularza przygotuję indywidualną oraz całkowicie spersonalizowaną ofertę. 

02.

Przygotowanie materiałów

Jeszcze przed rozpoczęciem budowy strony internetowej zastanów się nad jej zawartością i przygotuj odpowiednie treści, które chciałbyś na niej zamieścić. Pamiętaj, aby unikać przesady w ilości tekstu – przejrzystość strony jest bardzo ważna dla odwiedzających.

03.

Rozpoczęcie prac

Przeglądam wszystkie otrzymane od klienta materiały i teksty. Dbam o to, żeby Twoja strona internetowa była jak najbardziej dopasowana do charakteru Twojej marki. Szukam różnych inspiracji i wtedy tworzę szkic strony. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ dobry plan zapewnia efektywność projektu.

04.

Ewentualne poprawki

Po wykonaniu szkicu strony, przedstawiam go klientowi. Uwzględniam jego komentarze oraz sugestie, aby po naniesieniu poprawek klient był w pełni zadowolony z powierzonego mi projektu.

05.

Finalizacja projektu

Kiedy klient zaakceptuje projekt, kończymy współpracę. Przekazuje wszystkie potrzebne dane związane z wykonaną usługą. Będzie mi bardzo miło, jeśli podzielisz się szczerą opinią o naszej współpracy, pomoże mi to w moim rozwoju i polepszaniu swoich usług.

06.

Obustronne zadowolenie

Mam nadzieję, że będziesz polecał mnie innym osobom, które potrzebują profesjonalnej obsługi oraz nowoczesnych stron www.

Ostatnie realizacje

Opinie klientów

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
k delikat (KmSG0102)
k delikat (KmSG0102)
2023-09-02
Super szybka i fachowa obsługa. Wywiązali się że zlecenia przed czasem. Polecam serdecznie
Kamila Ambroziak
Kamila Ambroziak
2023-06-28
Strona, którą dla mnie wykonano jest przepiękna, a grafiki do postów na Instagram oraz Facebook idealnie pasują do profilu naszej firmy. Dziękujemy bardzo!
Julia Bizewska
Julia Bizewska
2023-06-16
Polecam z całego serca, super profesjonalnie wykonana strona internetowa. Świetny kontakt, Pan Filip wszystko dokładnie zawsze tłumaczy. Wykonanie strony dokładnie takie jakie chciałam.
Krzysztof Gniazdowski
Krzysztof Gniazdowski
2023-06-09
Firma Cybersmart wywiązała się ze zlecenia perfekcyjnie. Pracownicy zbudowali stronę internetową Niutka.pl od podstaw, dodatkowo przenieśli serwery hostingowe i założyli skrzynkę e-mail za przystępną cenę. Polecam każdemu Pozdrawiam, Gniazdowski Krzysztof
Wioleta Wasilewska
Wioleta Wasilewska
2023-05-12
Polecam, piękny projekt strony internetowej. Super kontakt! Kompleksowa obsługa od projektu logotypu, grafik na social media po stronę www
Sebastian GG
Sebastian GG
2023-04-13
Bardzo fajna współpraca w tworzeniu strony internetowej. Bardzo pomocny pan i cierpliwy potrafi wytłumaczyć co i jak naprawdę polecam.
Adrianna
Adrianna
2023-02-23
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z twórcą stron internetowych, którym był Filip (Cybersmart). Jego zaangażowanie i kreatywność w projekcie przełożyły się na fantastyczny rezultat końcowy. Strona internetowa, którą stworzył dla mnie jest nowoczesna, profesjonalna i dokładnie odpowiada moim potrzebom. Filip zawsze był dostępny dla mnie, odpowiadał na wszystkie moje pytania i sugestie. Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i polecam jego usługi każdemu, kto szuka profesjonalnego i kreatywnego twórcy stron internetowych.
AP Fotografia
AP Fotografia
2023-01-31
Współpraca z Panem Filipem była dla mnie bardzo pozytywnym doświadczeniem. Jego profesjonalizm, rzetelność i wiedza w zakresie tworzenia nowoczesnych stron internetowych były imponujące. Już od pierwszej rozmowy wiedziałem, że jest to osoba, z którą chcę współpracować. Pan Filip bardzo dokładnie wysłuchał moich potrzeb i oczekiwań, co pozwoliło mu na stworzenie strony internetowej, która dokładnie odpowiada moim wymaganiom. W trakcie projektu był bardzo elastyczny i szybko reagował na moje sugestie i nanosił poprawki. Co najważniejsze, strona internetowa, którą stworzył dla mnie jest estetyczna i łatwa w obsłudze. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i z pełnym przekonaniem polecam Cybersmart każdemu, kto szuka profesjonalnego i doświadczonego twórcy stron internetowych.
Konrad R
Konrad R
2023-01-26
Szybko i bardzo konkretnie. Nie miałem pojęcia o tym jak robi się strony internetowe oraz co dokładnie powinno znajdować się na stronie www mojej firmy. Jak dobrze pamiętam dostałem około dziesięciu propozycji jak może wyglądać realizacja mojej strony co niesamowicie pomogło mi w podjęciu decyzji. Bardzo polecam dla osób takich jak ja, które nie mają zielonego pojęcia na temat stron internetowych, ponieważ zostaniecie poprowadzeni przez cały proces jak „za rękę”. Nie musicie się o nic martwić.
Szymon Nawrocki
Szymon Nawrocki
2023-01-23
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Cybersmart. Strona internetowa wykonana przez Pana Filipa w pełni spełniła moje wszelkie oczekiwania. Każdy mnie pyta kto był wykonawcą mojej strony www, ponieważ wyróżnia się na tle innych i jest wykonana bardzo starannie. Profesjonalizm, szybki kontakt i duże doświadczenie, a wszystko to za rozsądną cenę. Z pewnością skorzystam z usług Pana Filipa przy kolejnym projekcie. Mogę bez wahania polecić usługi tej firmy.

Blog